Poznaj nasze stacje ładowania!

Stacje ładowania samochodów elektrycznych w naszej ofercie cechują się wysoką jakością. Spełniają oczekiwania zarówno domowych, jak i komercyjnych użytkowników.
Zapytaj o ofertę
Eloptio box AC
eloptio DC
eloptio DC mini

Ładowarka Eloptio Box AC

Ładowarka Eloptio Box AC KOMPAKTOWA ŁADOWARKA AC DO SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH Ładowarka AC do samochodów elektrycznych pozwalająca na ładowanie prądem przemiennym jednego lub dwóch pojazdów w dwóch rodzajach mocy – do 7,4kW i do 22kW. Ta stylowa jednostka ładująca...

czytaj dalej

Ładowarka Eloptio Box DC

Ładowarka Eloptio Box DC KOMPLEKSOWA ŁADOWARKA DC DLA FIRM I STACJI ŁADOWANIA Ładowarka Eloptio Box DC została stworzona z myślą o komercyjnych stacjach ładowania samochodów elektrycznych oraz firmach posiadających dużą flotę pojazdów elektrycznych. Intuicyjna w...

czytaj dalej

Ładowarka Eloptio Box DC – mini

Ładowarka Eloptio Box DC - mini ŁATWA W OBSŁUDZE ŁADOWARKA DLA STACJI ŁADOWANIA Ładowarka pojazdów elektrycznych Eloptio Box DC - mini oferuje maksymalną moc ładowania do 120kW i zapewnia szybkie ładowanie prądem stałym na dwóch stanowiskach. Samochód może być gotowy...

czytaj dalej

Chcesz wybrać najlepszą stację ładowania?

Zapoznaj się z naszym zestawieniem:

 

Stacje ładowania samochodów elektrycznych dla każdego

W Twojej firmowej flocie pojawiły się samochody elektryczne i dążysz do usprawnienia procesu ładowania samochodu? Rozbudowujesz zakres swojej stacji benzynowej o usługi dla kierowców samochodów elektrycznych? Planujesz uruchomienie stacji szybkiego ładowania akumulatorów? A może szukasz urządzenia do ładowania baterii samochodu elektrycznego, które pozwoli Ci ładować auto w domu? Mamy rozwiązania dla każdej z tych potrzeb!

Poznaj ofertę niezawodnych ładowarek do aut elektrycznych, które sprawdzą się zarówno w firmach i na stacjach ładowania auta elektrycznego, jak również w przydomowej stacji. To intuicyjne w obsłudze urządzenia, które posiadają moc ładowania od 7,4kW do dużej mocy 150kW, zapewniając tym samym szybki przesył energii do elektrycznego auta.

Znajdujące się w naszej ofercie stacje ładowania są produkowane w Polsce i spełniają wszystkie najwyższe europejskie standardy jakości. Stawiamy także na bezpieczeństwo stacji ładowania. Bez problemu możemy je dopasować do różnych modeli samochodów, a ich system operacyjny obsługuje protokół OCPP 1.6 oraz jego nowsze wersje.

Urządzenia posiadają także możliwość łączności z siecią 3G, 4G oraz LTE i obsługują płatności zbliżeniowe.

Nasze ładowarki spełniają normy techniczne i bezpieczeństwa

Nasze stacje ładowania samochodów elektrycznych spełniają wszelkie normy techniczne oraz bezpieczeństwa. Działają zgodnie z ustawą o elektromobilności i paliwach alternatywnych. Wiemy, że to bardzo ważny element uruchamiania stacji ładowania pojazdów elektrycznych, dlatego stanowi to dla nas priorytet. Dodatkowo pomagamy naszym klientom dopełnić wszelkich formalności związanych ze składaniem wniosków o dofinansowanie.

Co nas wyróżnia?

kompleksowe działania

KOMPLEKSOWE DZIAŁANIE

znajomość potrzeb

ZNAJOMOŚĆ RYNKU I POTRZEB

integracje

WYSOKA JAKOŚĆ OBSŁUGI

lata doświadczenia

PONAD 30 LAT DOŚWIADCZENIA

zespół specjalistów

ZESPÓŁ 240 SPECJALISTÓW

potrzeby klientów

SZYBKA REAKCJA NA POTRZEBY KLIENTÓW

Zapytaj o ofertę i wybierz ładowarkę

dopasowaną do Twoich potrzeb!

Masz dodatkowe pytania? Chcesz dowiedzieć sie więcej o naszej ofercie?

 

Zadzwoń do nas +48 604 526 261 lub napisz uzupełniając formularz kontaktowy!

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania


    Czytaj więcej...

    Administratorem danych osobowych jest KOTRAK S.A. z siedzibą w Katowicach, ul. Parczewskiego 25, 40-582 Katowice, który informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez KOTRAK S.A. w celu:


    Czytaj więcej...

    Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem Państwa danych osobowych będzie KOTRAK S.A. z siedzibą w Katowicach, ul. Parczewskiego 25, 40-582 Katowice.