Chcesz kupić stację ładowania samochodów elektrycznych w Gdańsku?

Skontaktuj się z nami! Z chęcią udzielimy odpowiedzi i pomożemy w wyborze dopasowanej do Twoich potrzeb ładowarki, a także podczas montażu stacji ładowania.

Zapytaj o ofertę i wybierz ładowarkę

dopasowaną do Twoich potrzeb!

Masz dodatkowe pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie?

 

Zadzwoń do nas +48 604 526 261 lub napisz uzupełniając formularz kontaktowy!

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.


  Czytaj więcej...

  Administratorem danych osobowych jest KOTRAK S.A. z siedzibą w Katowicach, ul. Parczewskiego 25, 40-582 Katowice, który informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez KOTRAK S.A. w celu:


  Czytaj więcej...

  Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem Państwa danych osobowych będzie KOTRAK S.A. z siedzibą w Katowicach, ul. Parczewskiego 25, 40-582 Katowice.

  Stacje ładowania samochodów elektrycznych – Gdańsk

  Nasz oddział w Gdańsku oferuje stacje ładowania samochodów elektrycznych. Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby, które są zainteresowane zakupem ładowarki typu AC lub typu DC. Niezależnie od tego, czy planujesz ładować elektryka lub hybrydę typu plug-in, posiadamy urządzenia dostosowane do każdego rodzaju potrzeb.

  Nasz oddział w Gdańsku jest dystrybutorem stacji ładowania do aut elektrycznych do wykorzystania w domu, w firmie lub w punkcie ogólnodostępnym. Naszym klientom wskazujemy te urządzenia, które najlepiej spełnią swoją rolę w konkretnych warunkach. Zwracamy także uwagę na to, czy lepiej sprawdzi się ładowarka AC (Eloptio Box AC), pracująca z wykorzystaniem prądu zmiennego, czy lepsza będzie ładowarka DC (Eloptio Box DC lub Eloptio Box DC-Mini), wykorzystująca prąd zmienny do ładowania akumulatora auta elektrycznego. 

  Ładowarki do samochodów elektrycznych, które sprzedajemy, produkowane są przez polskiego producenta z wieloletnim doświadczeniem. Cechują się wysoką wytrzymałością, np. na warunki atmosferyczne. Komponenty, z których wykonano stacje ładowania Eloptio Box mają wysoką jakość, a urządzenia spełniają także istotne normy bezpieczeństwa. Wygląd obudowy możemy dostosować do elementów identyfikacji wizualnej Twojej firmy. 

  Ważną cechą stacji ładowania jest także różnorodna możliwość zasilania. Nasze ładowarki mogą być zasilane nie tylko energią elektryczną, ale również przez PV i dzięki energii wiatrowej. Nasi konsultanci doradzają klientom w kwestii sposobu finansowania zakupu i budowy stacji ładowania samochodów elektrycznych. Pomagamy w zdobyciu leasingu, a także dotacji na kupno ładowarki do auta elektrycznego.

  Gdzie znajdziesz nasz oddział w mieście Gdańsk?

  Ładowarki do samochodów elektrycznych w Gdańsku sprzedajemy w naszym oddziale pod adresem Aleja Grunwaldzka 413, 80-309 Gdańsk.

  kotrak eloptiobox gdańsk

  Montaż ładowarek – Gdańsk

  Wspieramy naszych klientów całościowo, podczas procesu budowy i montażu ładowarki w Gdańsku oraz na terenie województwa pomorskiego, zachodniopomorskiego, kujawsko-pomorskiego i warmińsko-mazurskiego. 

  W czasie przygotowań do montażu stacji ładowania samochodu elektrycznego zalecamy wykonanie audytu technicznego. Następnym krokiem jest stworzenie projektu wykonawczego punktu ładowania i przeprowadzenie prac budowlanych, a także montaż ładowarek. Po elektrycznym podłączeniu stacji dokonujemy konfiguracji wraz z uruchomieniem. Ostatnim etapem jest przeprowadzenie pomiarów instalacji elektrycznej.

  Nasza dedykowana asysta techniczna jest do dyspozycji klientów w przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub problemów technicznych. Dojeżdżamy do klientów z Gdańska i okolic w województwie pomorskim, zachodniopomorskim, kujawsko-pomorskim i warmińsko-mazurskim (np. do miast takich jak Gdynia, Sopot, Tczew, Słupsk, Koszalin, Kołobrzeg, Szczecin, Stargard, Chojnice, Międzyzdroje, Świnoujście, Elbląg, Grudziądz, Iława, Olsztyn, Giżycko, Mikołajki, Suwałki, Ełk, Augustów). 

  Nasze oddziały znajdziesz też w:

  Poznaj adresy naszych oddziałów

  Nasze oddziały

  POLSKA

  KATOWICE

  Parczewskiego 25
  40-582 Katowice
  +48 604 526 261

  ŁÓDŹ

  Niciarniana 2/6
  92-208 Łódź
  +48 604 526 261

  OPOLE

  Powstańców Śląskich 28
  45-087 Opole
  +48 604 526 261

  WARSZAWA

  Rondo Daszyńskiego 2b
  00-843 Warszawa
  +48 604 526 261

  GDAŃSK

  Grunwaldzka 413
  80-309 Gdańsk
  +48 604 526 261

  KRAKÓW

  Jasnogórska 9
  31-358 Kraków
  +48 604 526 261

  BIELSKO-BIAŁA

  Piekarska 74
  43-300 Bielsko-Biała
  +48 604 526 261

  Nasze lokalizacje

  Zagranica

  LONDYN

  Office 67 / Millmead Business Centre / Millmead Road
  N17 9QU Londyn
  UK
  +48 604 526 261