Chcesz kupić stację ładowania samochodów elektrycznych w Łodzi?

Skontaktuj się z nami! Z chęcią udzielimy odpowiedzi i pomożemy w wyborze dopasowanej do Twoich potrzeb ładowarki, a także podczas montażu stacji ładowania.

Zapytaj o ofertę i wybierz ładowarkę

dopasowaną do Twoich potrzeb!

Masz dodatkowe pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie?

 

Zadzwoń do nas +48 604 526 261 lub napisz uzupełniając formularz kontaktowy!

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.


  Czytaj więcej...

  Administratorem danych osobowych jest KOTRAK S.A. z siedzibą w Katowicach, ul. Parczewskiego 25, 40-582 Katowice, który informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez KOTRAK S.A. w celu:


  Czytaj więcej...

  Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem Państwa danych osobowych będzie KOTRAK S.A. z siedzibą w Katowicach, ul. Parczewskiego 25, 40-582 Katowice.

  Stacje ładowania samochodów elektrycznych – Łódź

   

  Nasz oddział w Łodzi oferuje stacje ładowania samochodów elektrycznych, zarówno jeśli chodzi o domowe stacje ładowania, jak i ładowarki do ogólnodostępnych punktów. Jeśli planujesz zakup stacji ładowania aut elektrycznych w Łodzi, serdecznie zapraszamy do kontaktu. 

  Nasz oddział w Łodzi dystrybuuje stacje ładowania polskiego producenta z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu trwałych rozwiązań. W naszej ofercie znajdują się zarówno ładowarki AC (Eloptio Box AC) i DC (Eloptio Box DC i Eloptio Box DC-Mini). Można je wykorzystywać zarówno w domu, w firmie lub w punkcie ogólnodostępnym. Zawsze doradzamy naszym klientom w wyborze konkretnych urządzeń i wskazujemy te ładowarki, które najlepiej spełnią swoją rolę.

  Stacje ładowania, które oferujemy, spełniają najwyższe normy jakości oraz bezpieczeństwa. Mają przydatne funkcje, a jednocześnie są łatwe w użyciu. Cechuje je także spora wytrzymałość na zewnętrzne czynniki. Wygląd obudowy stacji ładowania możemy dostosować do Twoich oczekiwań. Co ważne, ładowarki z naszej oferty mogą być zasilane przez PV i dzięki energii wiatrowej.

  Nasi eksperci doradzą Ci w kwestii dogodnego wyboru sposobu finansowania zakupu i budowy stacji ładowania samochodów elektrycznych. Wspieramy naszych klientów w zdobyciu leasingu lub dotacji na kupno ładowarki do samochodu elektrycznego.

  Gdzie znajdziesz nasz oddział w mieście Łódź?

  Ładowarki do samochodów elektrycznych w Łodzi sprzedajemy w naszym oddziale przy ulicy Niciarniana 2/6, 92-208 Łódź.

  kotrak eloptiobox łódź

  Montaż ładowarek – Łódź

  Dokonujemy montażu ładowarek na terenie Łodzi oraz województwa łódzkiego oraz wielkopolskiego. 

  Montaż stacji ładowania samochodów elektrycznych rozpoczynamy od wykonania szczegółowego audytu technicznego. Pozwala on uniknąć nieprzewidzianych sytuacji w trakcie trwania instalacji. Następnym krokiem jest stworzenie projektu wykonawczego punktu ładowania i przeprowadzenie prac budowlanych, a także montaż ładowarek. Po elektrycznym podłączeniu stacji, konfigurujemy ją i uruchamiamy. Ostatnim etapem jest przeprowadzenie pomiarów instalacji elektrycznej.

  Dojeżdżamy do klientów z Łodzi i okolic województwa łódzkiego oraz wielkopolskiego (np. do miast takich jak Pabianice, Piotrków Trybunalski, Bełchatów, Sieradz, Kalisz, Turek, Uniejów, Kutno, Łowicz, Płock, Skierniewice, Rawa Mazowiecka, Tomaszów Mazowiecki, Opoczno, Końskie, Przysucha, Poznań, Gniezno, Kalisz, Ostrów Wielkopolski, Piła, Gorzów Wielkopolski). Nasza dedykowana asysta techniczna jest także do dyspozycji w przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub problemów technicznych.

  Nasze oddziały znajdziesz też w:

  Poznaj adresy naszych oddziałów

  Nasze oddziały

  POLSKA

  KATOWICE

  Parczewskiego 25
  40-582 Katowice
  +48 604 526 261

  ŁÓDŹ

  Niciarniana 2/6
  92-208 Łódź
  +48 604 526 261

  OPOLE

  Powstańców Śląskich 28
  45-087 Opole
  +48 604 526 261

  WARSZAWA

  Rondo Daszyńskiego 2b
  00-843 Warszawa
  +48 604 526 261

  GDAŃSK

  Grunwaldzka 413
  80-309 Gdańsk
  +48 604 526 261

  KRAKÓW

  Jasnogórska 9
  31-358 Kraków
  +48 604 526 261

  BIELSKO-BIAŁA

  Piekarska 74
  43-300 Bielsko-Biała
  +48 604 526 261

  Nasze lokalizacje

  Zagranica

  LONDYN

  Office 67 / Millmead Business Centre / Millmead Road
  N17 9QU Londyn
  UK
  +48 604 526 261