Chcesz kupić stację ładowania samochodów elektrycznych w Opolu?

Skontaktuj się z nami! Z chęcią udzielimy odpowiedzi i pomożemy w wyborze dopasowanej do Twoich potrzeb ładowarki, a także podczas montażu stacji ładowania.

Zapytaj o ofertę i wybierz ładowarkę

dopasowaną do Twoich potrzeb!

Masz dodatkowe pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie?

 

Zadzwoń do nas +48 604 526 261 lub napisz uzupełniając formularz kontaktowy!

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.


  Czytaj więcej...

  Administratorem danych osobowych jest KOTRAK S.A. z siedzibą w Katowicach, ul. Parczewskiego 25, 40-582 Katowice, który informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez KOTRAK S.A. w celu:


  Czytaj więcej...

  Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem Państwa danych osobowych będzie KOTRAK S.A. z siedzibą w Katowicach, ul. Parczewskiego 25, 40-582 Katowice.

  Stacje ładowania samochodów elektrycznych – Opole

  W naszym oddziale w Opolu poznasz ofertę na stacje ładowania samochodów elektrycznych. Jeśli chcesz zakupić stację ładowania AC lub DC w Opolu, serdecznie zapraszamy do kontaktu. W naszym asortymencie znajdziesz ładowarki renomowanego, polskiego producenta. Oprócz urządzeń, nasi specjaliści pomagają także w zdobywaniu finansowania na zakup ładowarki do samochodu elektrycznego. Wspieramy także naszych klientów podczas procesu budowy stacji ładowania.

  Nasz oddział w Opolu oferuje stacje ładowania zarówno do prywatnego użytku (w tym przypadku sprawdzi się stacja ładowania AC taka jak Eloptio Box AC), jak i dla firm posiadających własną flotę samochodów elektrycznych. Nasze szybkie ładowarki DC (Eloptio Box DC i Eloptio Box DC-Mini) sprawdzą się także w przypadku stacji półpublicznych oraz publicznych. Konkretne urządzenie dopasowujemy do indywidualnych potrzeb każdego z naszych klientów tak, by spełniało ono oczekiwania.

  Ładowarka Eloptiobox AC posiada niższą moc ładowania i można ją wykorzystywać np. w prywatnym garażu. Z kolei ładowarki o wyższej mocy ładowania, tj. do 150kW, będą doskonałe do ładowania prądem stałym. Te ostatnie świetnie sprawdzą się, gdy szukasz ładowarki do ogólnodostępnej, komercyjnej stacji ładowania.

  Ładowarki Eloptiobox mogą być zasilane nie tylko energią elektryczną, ale także z wykorzystaniem energii wiatrowej lub fotowoltaiki. Dzięki temu elastycznie dopasowują się do indywidualnych warunków panujących w miejscu montażu, a także stanowią prawdziwie ekologiczne rozwiązanie.

  Nasi konsultanci doradzają także w kwestii wyboru sposobu finansowania zakupu oraz budowy stacji ładowania aut elektrycznych. Wspieramy zarówno w zdobyciu leasingu, jak i dotacji na kupno ładowarki do samochodu elektrycznego.

  Gdzie znajdziesz nasz oddział w mieście Opole?

  Stacje ładowania do aut elektrycznych w Opolu sprzedajemy w naszym oddziale przy ulicy Powstańców Śląskich 28.

   

  kotrak eloptiobox opole

  Montaż ładowarek – Opole

  Montaż ładowarek w Opolu oraz na terenie województwa opolskiego, jak i województwa dolnośląskiego oraz lubuskiego, przeprowadzany jest przez naszych ekspertów z zakresu elektromobilności.

  Przygotowania do montażu stacji ładowania samochodu elektrycznego zalecamy rozpocząć od wykonania audytu technicznego. Drugim krokiem jest stworzenie projektu wykonawczego punktu ładowania i przeprowadzenie prac budowlanych, a także montaż ładowarek. Po podłączeniu stacji następnie dokonujemy ich konfiguracji wraz z uruchomieniem. Kończymy przeprowadzeniem pomiarów instalacji elektrycznej.

  Nasza dedykowana asysta techniczna dojeżdża do klientów z Opola i okolic w województwie opolskim, dolnośląskim i lubuskim (np. do miast takich jak Kędzierzyn-Koźle, Krapkowice, Racibórz, Prudnik, Nysa, Kluczbork, Oława, Wrocław, Kłodzko, Wałbrzych, Jelenia Góra, Legnica, Lubin, Głogów, Rawicz, Oleśnica, Namysłów, Kępno, Wieluń). Jeśli będziesz mieć jakiekolwiek pytania lub problemy techniczne, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

  Nasze oddziały znajdziesz też w:

  Poznaj adresy naszych oddziałów

  Nasze oddziały

  POLSKA

  KATOWICE

  Parczewskiego 25
  40-582 Katowice
  +48 604 526 261

  ŁÓDŹ

  Niciarniana 2/6
  92-208 Łódź
  +48 604 526 261

  OPOLE

  Powstańców Śląskich 28
  45-087 Opole
  +48 604 526 261

  WARSZAWA

  Rondo Daszyńskiego 2b
  00-843 Warszawa
  +48 604 526 261

  GDAŃSK

  Grunwaldzka 413
  80-309 Gdańsk
  +48 604 526 261

  KRAKÓW

  Jasnogórska 9
  31-358 Kraków
  +48 604 526 261

  BIELSKO-BIAŁA

  Piekarska 74
  43-300 Bielsko-Biała
  +48 604 526 261

  Nasze lokalizacje

  Zagranica

  LONDYN

  Office 67 / Millmead Business Centre / Millmead Road
  N17 9QU Londyn
  UK
  +48 604 526 261