Chcesz kupić stację ładowania samochodów elektrycznych w Bielsku-Białej?

Skontaktuj się z nami! Z chęcią udzielimy odpowiedzi i pomożemy w wyborze dopasowanej do Twoich potrzeb ładowarki, a także podczas montażu stacji ładowania.

Zapytaj o ofertę i wybierz ładowarkę

dopasowaną do Twoich potrzeb!

Masz dodatkowe pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie?

 

Zadzwoń do nas +48 604 526 261 lub napisz uzupełniając formularz kontaktowy!

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.


  Czytaj więcej...

  Administratorem danych osobowych jest KOTRAK S.A. z siedzibą w Katowicach, ul. Parczewskiego 25, 40-582 Katowice, który informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez KOTRAK S.A. w celu:

  Czytaj więcej...


  Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem Państwa danych osobowych będzie KOTRAK S.A. z siedzibą w Katowicach, ul. Parczewskiego 25, 40-582 Katowice.

  Stacje ładowania samochodów elektrycznych – Bielsko-Biała

  W ofercie w naszym oddziale w Bielsku-Białej znajdziesz stacje ładowania samochodów elektrycznych. Jeśli szukasz dogodnej dla siebie ładowarki w Bielsku-Białej lub okolicy, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Oferujemy nie tylko urządzenia ładujące, ale także pomagamy naszym klientom w procesie budowy i montażu stacji ładowania.

  Oddział Kotrak S.A. w Bielsku-Białej oferuje stacje ładowania do aut elektrycznych renomowanego polskiego producenta. W naszym asortymencie posiadamy ładowarki różnych typów, tzn. stacje ładowania AC i DC. Możesz je wykorzystywać zarówno w domu, w firmie, jak i w punkcie ogólnodostępnym lub półpublicznym.

  Posiadamy zarówno stacje ładowania AC (Eloptio Box AC) o niższej mocy do 7,4kW i do 22kW do wykorzystania np. w prywatnym garażu, a w przypadku ładowania prądem stałym – oferujemy także urządzenia o wyższej mocy ładowania, do 150kW. Ładowarki DC (Eloptio Box DC oraz Eloptio Box DC-Mini) kierujemy przede wszystkim do osób, które chciałyby stworzyć ogólnodostępne stacje ładowania lub oferować usługę ładowania aut elektrycznych swoim pracownikom.

  Ładowarki, które posiadamy w swojej ofercie, wyróżniają się przede wszystkim niezwykłą wytrzymałością i wysoką jakością użytych komponentów.  Mogą one być zasilane na różne sposoby, także przez PV i dzięki energii wiatrowej. Intuicyjna obsługa oraz zgodność z aktualnymi normami technicznymi i prawnymi to kolejne z cech naszych urządzeń.

  Eksperci w oddziale w Bielsku-Białej doradzają zarówno jeśli chodzi o dobór urządzenia do konkretnych potrzeb, a także jeśli chodzi o wybór sposobu finansowania zakupu i budowy stacji ładowania samochodów elektrycznych. Jeśli potrzebujesz pomocy w zdobyciu leasingu, a także dotacji na kupno ładowarki do auta elektrycznego – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

  Gdzie znajdziesz nasz oddział w mieście Bielsko-Biała?

  Ładowarki do samochodów elektrycznych w Bielsku-Białej sprzedajemy w naszym oddziale przy ulicy Piekarskiej 74.

  Montaż ładowarek – Bielsko-Biała

  Nasi specjaliści będą Cię wspierać podczas procesu budowy i montażu ładowarki w Bielsku-Białej oraz w okolicznych miejscowościach w promieniu 150 kilometrów. 

  Montaż stacji ładowania samochodu elektrycznego rozpoczynamy od zalecenia wykonania audytu technicznego. Następnie przechodzimy do stworzenia projektu wykonawczego punktu ładowania. Gdy ten etap mamy już za sobą, można rozpocząć budowę, a później montaż ładowarek i elektryczne podłączenie stacji. Całość kończą konfiguracja wraz z uruchomieniem oraz przeprowadzenie pomiarów instalacji elektrycznej.

  W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub problemów technicznych, nasza asysta techniczna może świadczyć dla Ciebie swoje usługi. Dojeżdżamy do klientów z Bielska Białej i okolic w województwie śląskim (np. do miast takich jak Cieszyn, Brenna, Ustroń, Szczyrk, Czechowice-Dziedzice, Jastrzębie-Zdrój, Żywiec, Wisła, Istebna, Wadowice, Pszczyna, Wodzisław Śląski). 

  Nasze oddziały znajdziesz też w:

  kotrak eloptiobox bielsko-biała

  Poznaj adresy naszych oddziałów

  Nasze oddziały

  POLSKA

  KATOWICE

  Parczewskiego 25
  40-582 Katowice
  +48 604 526 261

  ŁÓDŹ

  Niciarniana 2/6
  92-208 Łódź
  +48 604 526 261

  OPOLE

  Powstańców Śląskich 28
  45-087 Opole
  +48 604 526 261

  WARSZAWA

  Rondo Daszyńskiego 2b
  00-843 Warszawa
  +48 604 526 261

  GDAŃSK

  Grunwaldzka 413
  80-309 Gdańsk
  +48 604 526 261

  KRAKÓW

  29 Listopada 85

  31-408 Kraków

  +48 604 526 261

  BIELSKO-BIAŁA

  Piekarska 74
  43-300 Bielsko-Biała
  +48 604 526 261

  Nasze lokalizacje

  Zagranica

  LONDYN

  Office 67 / Millmead Business Centre / Millmead Road
  N17 9QU Londyn
  UK
  +48 604 526 261