Chcesz kupić stację ładowania samochodów elektrycznych w Katowicach?

Skontaktuj się z nami! Z chęcią udzielimy odpowiedzi i pomożemy w wyborze dopasowanej do Twoich potrzeb ładowarki, a także podczas montażu stacji ładowania.

Zapytaj o ofertę i wybierz ładowarkę

dopasowaną do Twoich potrzeb!

Masz dodatkowe pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie?

 

Zadzwoń do nas +48 604 526 261 lub napisz uzupełniając formularz kontaktowy!

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.


  Czytaj więcej...

  Administratorem danych osobowych jest KOTRAK S.A. z siedzibą w Katowicach, ul. Parczewskiego 25, 40-582 Katowice, który informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez KOTRAK S.A. w celu:


  Czytaj więcej...

  Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem Państwa danych osobowych będzie KOTRAK S.A. z siedzibą w Katowicach, ul. Parczewskiego 25, 40-582 Katowice.

  Stacje ładowania samochodów elektrycznych – Katowice

  W ofercie w naszej głównej siedzibie w Katowicach znajdziesz stacje ładowania samochodów elektrycznych. Jeśli chcesz zakupić dla swojej firmy lub do prywatnego użytku stację ładowania w Katowicach, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Naszym klientom oferujemy zarówno urządzenia ładujące, jak i wspieramy ich w procesie budowy i montażu stacji ładowania.

  Nasz oddział w Katowicach oferuje stacje ładowania do aut elektrycznych polskiego producenta. Naszym klientom doradzamy w wyborze odpowiedniego urządzenia dostosowanego do indywidualnych potrzeb. Z dostępnego asortymentu ładowarek AC (Eloptio Box AC) i stacji ładowania DC (Eloptio Box DC oraz Eloptio Box DC-Mini), do wykorzystania w domu, w firmie lub w punkcie ogólnodostępnym, wskazujemy te urządzenia, które najlepiej spełnią swoją rolę.

  Posiadamy stacje ładowania o niższej mocy (w dwóch przedziałach: do 7,4kW i do 22kW) do wykorzystania np. w prywatnym garażu, a także te o wyższej mocy ładowania, tj. do 150kW w przypadku ładowania prądem stałym. Te ostatnie świetnie sprawdzą się, gdy szukasz ładowarki do ogólnodostępnej, komercyjnej stacji ładowania.

  Urządzenia do ładowania z naszej oferty wyróżniają się możliwością dopasowania do indywidualnych potrzeb, mogą być zasilane także przez PV i dzięki energii wiatrowej. Cechują je: intuicyjna obsługa oraz zgodność z aktualnymi normami technicznymi i prawnymi.

  Nasi konsultanci doradzają także w kwestii dogodnego wyboru sposobu finansowania zakupu i budowy stacji ładowania samochodów elektrycznych. Wspieramy w zdobyciu leasingu, a także dotacji na kupno ładowarki do auta elektrycznego.

  Gdzie znajdziesz nasz oddział w mieście Katowice?

  Ładowarki do samochodów elektrycznych w Katowicach sprzedajemy w naszym oddziale przy ulicy Parczewskiego 25 (Brynów).

  Montaż ładowarek – Katowice

  Nasi specjaliści wspierają klienta podczas całego procesu budowy i montażu ładowarki w Katowicach oraz na terenie województwa śląskiego. 

  W czasie przygotowań do montażu stacji ładowania samochodu elektrycznego zalecamy wykonanie audytu technicznego. Następnym krokiem jest stworzenie projektu wykonawczego punktu ładowania i przeprowadzenie prac budowlanych, a także montaż ładowarek. Po elektrycznym podłączeniu stacji dokonujemy konfiguracji wraz z uruchomieniem. Ostatnim etapem jest przeprowadzenie pomiarów instalacji elektrycznej.

  Nasza dedykowana asysta techniczna jest także do dyspozycji w przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub problemów technicznych. Dojeżdżamy do klientów z Katowic i okolic w województwie śląskim (np. do miast takich jak Gliwice, Zabrze, Chorzów, Ruda Śląska, Tarnowskie Góry, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Rybnik, Częstochowa). 

  Nasze oddziały znajdziesz też w:

  Eloptiobox stacje ładowania samochodów elektrycznych Katowice

  Poznaj adresy naszych oddziałów

  Nasze oddziały

  POLSKA

  KATOWICE

  Parczewskiego 25
  40-582 Katowice
  +48 604 526 261

  ŁÓDŹ

  Niciarniana 2/6
  92-208 Łódź
  +48 604 526 261

  OPOLE

  Powstańców Śląskich 28
  45-087 Opole
  +48 604 526 261

  WARSZAWA

  Rondo Daszyńskiego 2b
  00-843 Warszawa
  +48 604 526 261

  GDAŃSK

  Grunwaldzka 413
  80-309 Gdańsk
  +48 604 526 261

  KRAKÓW

  Jasnogórska 9
  31-358 Kraków
  +48 604 526 261

  BIELSKO-BIAŁA

  Piekarska 74
  43-300 Bielsko-Biała
  +48 604 526 261

  Nasze lokalizacje

  Zagranica

  LONDYN

  Office 67 / Millmead Business Centre / Millmead Road
  N17 9QU Londyn
  UK
  +48 604 526 261