Chcesz kupić stację ładowania samochodów elektrycznych w Warszawie?

Skontaktuj się z nami! Z chęcią udzielimy odpowiedzi i pomożemy w wyborze dopasowanej do Twoich potrzeb ładowarki, a także podczas montażu stacji ładowania.

Zapytaj o ofertę i wybierz ładowarkę

dopasowaną do Twoich potrzeb!

Masz dodatkowe pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie?

 

Zadzwoń do nas +48 604 526 261 lub napisz uzupełniając formularz kontaktowy!

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.


  Czytaj więcej...

  Administratorem danych osobowych jest KOTRAK S.A. z siedzibą w Katowicach, ul. Parczewskiego 25, 40-582 Katowice, który informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez KOTRAK S.A. w celu:

  Czytaj więcej...


  Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem Państwa danych osobowych będzie KOTRAK S.A. z siedzibą w Katowicach, ul. Parczewskiego 25, 40-582 Katowice.

  Stacje ładowania samochodów elektrycznych – Warszawa

  W naszej siedzibie w Warszawie znajdziesz stacje ładowania samochodów elektrycznych. Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby, które chcą kupić stacje ładowania samochodów elektrycznych do prywatnego użytku lub do firmy. Nasi eksperci chętnie doradzają nie tylko pod względem wyboru odpowiedniego urządzenia, ale także wspierają każdą osobę w procesie budowy stacji i zdobywania dofinansowania na budowę.

  Nasz oddział w Warszawie oferuje trwałe i łatwe w obsłudze stacje ładowania do aut elektrycznych. Urządzenia, które sprzedajemy, produkowane są w Polsce, zgodnie z zachowaniem najwyższych norm jakości i bezpieczeństwa.

  W naszym asortymencie znajdziesz ładowarki AC i DC. Ładowarki AC (Eloptio Box AC) o niższej mocy w dwóch przedziałach: do7,4kW i do 22kW, pracują z wykorzystaniem prądu zmiennego. Są one najczęściej wykorzystywane w przydomowych garażach. Z kolei ładowarki DC (Eloptio Box DC i Eloptio Box DC-Mini) pracują z wykorzystaniem prądu stałego. Doskonale sprawdzą się na firmowych parkingach w celu ładowania floty służbowych elektryków, przy hotelach, sklepach, a także w przypadku stacji półpublicznych. Dzięki wysokiej mocy, tj. do 150kW, będą one bardzo szybko ładować każdy pojazd.

  Urządzenia do ładowania, które oferujemy naszym klientom, wyróżniają się możliwością dopasowania do indywidualnych potrzeb. Posiadają kilka opcji zasilania: mogą być zasilane między innymi przez PV i dzięki energii wiatrowej. Cechują je także takie zalety jak intuicyjna obsługa oraz zgodność z aktualnymi normami technicznymi oraz prawnymi.

  Nasi konsultanci pomagają w zdobyciu dofinansowania lub leasingu. Dzięki wsparciu naszych ekspertów możesz bezpiecznie przejść przez cały proces otrzymywania środków na zakup oraz budowę stacji ładowania.

  Gdzie znajdziesz nasz oddział w mieście Warszawa?

  Ładowarki do samochodów elektrycznych w Warszawie sprzedajemy w naszym oddziale pod adresem Rondo Daszyńskiego 2b (00-843 Warszawa).

  Montaż ładowarek – Warszawa

  Wspieramy naszych klientów podczas całego procesu budowy i montażu ładowarki w Warszawie oraz na terenie województwa mazowieckiego, lubelskiego i podlaskiego. 

  Przygotowania do montażu stacji ładowania samochodu elektrycznego zalecamy zacząć od wykonania audytu technicznego. Kolejnym krokiem jest stworzenie projektu wykonawczego punktu ładowania i przeprowadzenie prac budowlanych, a także montaż ładowarek. Po podłączeniu stacji dokonujemy konfiguracji wraz z uruchomieniem. Ostatnim krokiem jest przeprowadzenie pomiarów instalacji elektrycznej.

  Pracownicy naszej asysty technicznej pozostają do dyspozycji w przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub problemów technicznych związanych ze stacjami ładowania. Dojeżdżamy do klientów z Warszawy i okolic w województwie mazowieckim, lubelskim i podlaskim (np. do miast takich jak Płock, Ciechanów, Radom, Garwolin, Lublin, Chełm, Lubartów, Włodawa, Radzyń Podlaski, Biała Podlaska, Siedlce, Mińsk Mazowiecki, Wyszków, Pułtusk, Płońsk, Zambrów, Białystok). 

  Nasze oddziały znajdziesz też w:

  Poznaj adresy naszych oddziałów

  Nasze oddziały

  POLSKA

  KATOWICE

  Parczewskiego 25
  40-582 Katowice
  +48 604 526 261

  ŁÓDŹ

  Niciarniana 2/6
  92-208 Łódź
  +48 604 526 261

  OPOLE

  Powstańców Śląskich 28
  45-087 Opole
  +48 604 526 261

  WARSZAWA

  Rondo Daszyńskiego 2b
  00-843 Warszawa
  +48 604 526 261

  GDAŃSK

  Grunwaldzka 413
  80-309 Gdańsk
  +48 604 526 261

  KRAKÓW

  29 Listopada 85

  31-408 Kraków

  +48 604 526 261

  BIELSKO-BIAŁA

  Piekarska 74
  43-300 Bielsko-Biała
  +48 604 526 261

  Nasze lokalizacje

  Zagranica

  LONDYN

  Office 67 / Millmead Business Centre / Millmead Road
  N17 9QU Londyn
  UK
  +48 604 526 261