Chcesz kupić stację ładowania samochodów elektrycznych w Krakowie?

Skontaktuj się z nami! Z chęcią udzielimy odpowiedzi i pomożemy w wyborze dopasowanej do Twoich potrzeb ładowarki, a także podczas montażu stacji ładowania.

Zapytaj o ofertę i wybierz ładowarkę

dopasowaną do Twoich potrzeb!

Masz dodatkowe pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie?

 

Zadzwoń do nas +48 604 526 261 lub napisz uzupełniając formularz kontaktowy!

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.


  Czytaj więcej...

  Administratorem danych osobowych jest KOTRAK S.A. z siedzibą w Katowicach, ul. Parczewskiego 25, 40-582 Katowice, który informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez KOTRAK S.A. w celu:

  Czytaj więcej...


  Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem Państwa danych osobowych będzie KOTRAK S.A. z siedzibą w Katowicach, ul. Parczewskiego 25, 40-582 Katowice.

  Stacje ładowania samochodów elektrycznych – Kraków

  Chcesz kupić ładowarkę do samochodu elektrycznego w Krakowie? Zapraszamy do naszego oddziału! Zapoznamy Cię z naszą ofertą na stacje ładowania samochodów elektrycznych. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym oddziałem w Krakowie, jeśli chcesz ładować swój pojazd w domowym zaciszu, na firmowym parkingu lub przy stacji paliw. Wsparcie naszych specjalistów obejmuje zarówno dobór ładowarek do aut elektrycznych, jak i doradztwo w zakresie budowy oraz montażu stacji ładowania.

  Ładowarki, które posiadamy w swojej ofercie, produkowane są w Polsce. Wśród innych rozwiązań dostępnych na rynku, urządzenia te są niezwykle wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne. Komponenty, z który zostały zbudowane ładowarki do samochodów elektrycznych, są bardzo wysokiej jakości i spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa. 

  Oferujemy zarówno stacje ładowania AC (Eloptio Box AC), które mają moc w dwóch przedziałach: do 7,4kW i do 22kW, jak i te o wyższej mocy – czyli aż do 150kW. Stacje ładowania DC (Eloptio Box DC i Eloptio Box DC-Mini) pozwalają na szybsze ładowanie dzięki temu, że wykorzystują do swojej pracy prąd stały.

  Wygląd ładowarki możesz dostosować do identyfikacji wizualnej swojej firmy. Do wyboru masz także kilka sposobów zasilania stacji ładowania. Nasze urządzenia mogą w tym celu wykorzystywać zarówno energię wiatrową, jak i PV (instalacja fotowoltaiczna).

  Nasi eksperci pomogą Ci w wyborze urządzenia spełniającego Twoje oczekiwania. Wspieramy także w wyborze sposobu finansowania zakupu i budowy stacji ładowania aut elektrycznych. Jeśli jest taka potrzeba, doradzamy jak zdobyć dotację lub leasing na kupno ładowarki do samochodu elektrycznego.

  Gdzie znajdziesz nasz oddział w mieście Kraków?

  Nasz oddział w Krakowie mieści się przy ulicy 29 Listopada 85

   

  kraków kotrak s.a. stacje ładowania

   

  Montaż ładowarek – Kraków

  Jeśli planujesz budowę stacji ładowania w Krakowie, na terenie województwa małopolskiego oraz w okolicznych miejscowościach w promieniu 250 kilometrów, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

  Na początku rekomendujemy wykonanie szczegółowego audytu technicznego. Pozwoli on dokładnie określić warunki, które należy spełnić, by budowa stacji zakończyła się pełnym sukcesem. Następnym krokiem jest stworzenie projektu wykonawczego punktu ładowania i przeprowadzenie prac budowlanych oraz montaż ładowarek. Po elektrycznym podłączeniu stacji dokonujemy konfiguracji wraz z uruchomieniem. Ostatnim etapem jest przeprowadzenie pomiarów instalacji elektrycznej.

  Jeśli po zakończeniu budowy będziesz mieć jakiekolwiek wątpliwości lub problemy techniczne, nasza asysta techniczna jest do Twojej dyspozycji. Dojeżdżamy do klientów z Krakowa i okolic w województwie małopolskim oraz w promieniu 250 kilometrów (np. do miast takich jak Rabka-Zdrój, Nowy Targ, Zakopane, Nowy Sącz, Tarnów, Rzeszów, Przemyśl, Tarnobrzeg, Kielce, Busko-Zdrój, Krosno, Sanok, Krynica-Zdrój, Sandomierz, Zamość). 

  Nasze oddziały znajdziesz też w:

  Poznaj adresy naszych oddziałów

  Nasze oddziały

  POLSKA

  KATOWICE

  Parczewskiego 25
  40-582 Katowice
  +48 604 526 261

  ŁÓDŹ

  Niciarniana 2/6
  92-208 Łódź
  +48 604 526 261

  OPOLE

  Powstańców Śląskich 28
  45-087 Opole
  +48 604 526 261

  WARSZAWA

  Rondo Daszyńskiego 2b
  00-843 Warszawa
  +48 604 526 261

  GDAŃSK

  Grunwaldzka 413
  80-309 Gdańsk
  +48 604 526 261

  KRAKÓW

  29 Listopada 85

  31-408 Kraków

  +48 604 526 261

  BIELSKO-BIAŁA

  Piekarska 74
  43-300 Bielsko-Biała
  +48 604 526 261

  Nasze lokalizacje

  Zagranica

  LONDYN

  Office 67 / Millmead Business Centre / Millmead Road
  N17 9QU Londyn
  UK
  +48 604 526 261